Apie mus

2015 metų sausį duris atvėrusi „Alaus Biblioteka“ vadovaujasi visokeriopos meilės alui principu. Netaikom tik į kelis šiuo metu madingus alaus stilius, o norim reprezentuoti ir populiarinti visą alaus pasaulio paletę - 60 stilių. Mums visiškai nesvarbu, kokia alaus geografinė kilmė, pagamintas jis didelėje ar mažoje darykloje.

Svarbiausia, kad į kiekvienam alaus stiliui dedikuotą Bibliotekos lentyną nugultų tik didžiausią vertę turintys pavyzdžiai.

Ne vieną alaus stilių pristatę pirmieji Lietuvoje, ne vieną alų patys išsvirę su draugais, šiuo metu esame sukaupę bene plačiausią alaus kolekciją Baltijos šalyse. Visur taikome aukščiausius standartus - nes jei daryti, tai daryti iš visos širdies!

„Alaus bibliotekininkų“ gretose dirba tikri žinovai ir alaus kultūros puoselėtojai: Lietuvos mastu įvertinti namų aludariai, alaus istorikai ir antropologai, didžiausio ir svarbiausio Lietuvos aludarių konkurso organizatoriai. Bibliotekininkai nuolatos semiasi naujos patirties ir žinių keliaudami po pasaulį ir pažindami skirtingas alaus tradicijas, vizituodami alaus festivalius. „Alaus Bibliotekos“ gretose sukasi ir pirmasis Lietuvoje nepriklausomas, prestižinę Londono „The beer academy“ baigęs alaus someljė.